Беж сандали со светки

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40442 Categories, Tag

 

 

 

37-2

38-2

39-1

 

опис:
БЕЖ БОЈА 

внатрешност: вештачка кожа

надворешен: ПВЦ материјал и сатен

Висина на потпетица 8 см

цена: 2300 денари
Големина

, , ,