Блуза

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1356 Categories, , Tags,
Боја

,

Големина

, ,

состав

70% Памук, 20% полиестер 10% ликра