Блуза Јоана

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51120 Categories, Tag
Состав

48% Вискоза, 29% Полиестер, 23% Полимид

Големина