чизми до колено со дебела штикла беж

  1. Стандарден калап
  2. Внатрешност: топла постава
  3. Надворешност: еко кожа
  4. 8 CM висина на штикла

2,800 ден со ддв

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
Исчисти
Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-shoes-018 Categories,
Големина Обувки

, , , ,