Тренд 50%

Црни сандали со циркони

1,300 ден 2,600 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40455 Categories,

 

35-1

36-2

37-1

38-1

Црни сандали со циркони

ВНАТРЕШЕН: ВИСТИНСКА КОЖА

НАДВОРЕШНО: КАМЕН МАТЕРИЈАЛ

ВИСИНА НА ПЕТА 8 цм
Цена 2600 денари

 

Големина

, , ,