ЦРНИ САНДАЛИ СО МАШНА

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist

 

36-2

37-1

39-1

ЦРНИ САНДАЛИ СО МАШНА

внатрешност: вистинска кожа

надворешен: материјал од ткаенина

Висина на потпетица 6 см

ЦЕНА 2200 денари

Големина

, ,