Фустан црн сатенски

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1491 Categories, Tags,
Големина

, , ,

Состав

73% Полиестер, 22% Висакоза 6% Еластан