50%

Фустан црвен

1,045 ден 2,090 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1509 Categories, Tags,
Големина

, , ,

Состав

70% Полиестер, 10% Еластан, 20% Акрил