Фустан долг

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1496 Categories, Tags,
Големина

, ,

Боја

,

Состав

78% Полиестер, 2% Ликра, 10% Акрил, 10% Памук