50%

Фустан долг

1,045 ден 2,090 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1496 Categories, Tags,
Големина

, ,

Боја

,

Состав

78% Полиестер, 2% Ликра, 10% Акрил, 10% Памук