Фустан Ерика (црн)

 

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51001 Categories, Tag

H

Состав

95% Полиестер,5% Еластан

Големина

, ,