Ново 17%

Фустан Хулиа

2,000 ден 2,400 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД514009 Categories, Tag
Состав

65% Памук, 5% Еластан, 30% Полиестер

Големина

, , , ,