Фустан краток розе боја

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД50559 Categories, Tag
Состав

65% Полиестер 30% Вискоза 5% Еластан

Големина

, ,