50%

Фустан мастило со сребрен каиш

1,395 ден 2,790 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1526 Categories, Tags,
Големина

, ,

Состав

75% Вискоза, 30% Акрил, 5% Ликра