Фустан плав

690 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
Состав

85% Вискоза, 15% наилон

Големина

, , , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм