50%

Фустан со еден ракав

1,245 ден 2,490 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1527 Categories, Tags,
Големина

, ,

Боја

,

Состав

70% Вискоза, 25% Акрил, 5% Ликра