Фустан со ластик каиш

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1505 Categories, Tag
Големина

, , ,

Состав

70% Полиестер, 10% Еластан, 20% Акрил