50%

Фустан со каиш

1,095 ден 2,190 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1514 Categories, Tags,
Големина

, , ,

Боја

, ,

Состав

70% Полиестер, 10% Еластан, 20% Акрил