Фустан Вања (кафеав)

 

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist

H

Состав

10% Памук, 78% Полиестер, 2% Ликра, 10% Вискоза

Големина

, ,