20%

Фустан Вања (кафеав)

 

2,072 ден 2,590 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51160 Categories, Tags,

H

Состав

10% Памук, 78% Полиестер, 2% Ликра, 10% Вискоза

Големина

, ,