67%

Фустан во две бои

150 ден 460 ден со ддв

  • Беби розе
  • Портокалова
  • Розе
  • 6-9m
  • 12-18m
  • 18-24m
  • 24-30m
Исчисти
Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-ss-00157 Categories, ,
Боја

, ,

Големина

, , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм