Фустан зелен и син

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1525 Categories, Tags,
Големина

, ,

Боја

,

Состав

30% Полиестер, 40% Памук, 30% Вискоза