Капут сив и крем

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1464 Categories, , Tag
Боја

,

Големина

, ,

состав

70% Акрил, 30% Полиестер