50%

Карирано сако

2,445 ден 4,890 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1393 Categories, , Tags,
Големина

, , ,

Состав

80% Полиестер, 10% Памук, 10% Вискоза