Комплет

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-w-20434 Categories, , Tag

Комплет:

-Елек, ролка, сукња, капа, чорапи

Големина

, , , , , , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм