Комплет маица и шорц

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
Состав

100% Памук

Големина

, , , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм