68%

Комплет тексас со Мики Маус

350 ден 1,090 ден со ддв

  • сива темна
  • Сина
  • 6m
  • 9m
  • 12m
  • 18m
  • 24m
Исчисти
Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-ss-00097 Categories, ,
Боја

,

Големина

, , , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм