Комплет за новороденче со слонче (Виолетова)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-ss-00268 Categories,
Големина

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм