Кошула Леа

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51108 Categories, Tag
Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан

Големина

, ,