Тренд

Кожни сребрени сандали

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40454 Categories, ,

 

36-3

39-1

Кожни сребрени сандали

внатрешност: вистинска кожа

надворешно: вистинска кожа

Висина на потпетица 10 см

Цена 2700 денари
Големина

,