Кожни златни сандали

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40451 Categories,

 

36-1

37-1

39-1

Кожни златни сандали

внатрешност: вештачка кожа

надворешно: вистинска кожа

Платформа од 3 см

ЦЕНА 2300 денари

Големина

, ,