Кратко сако

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1365 Categories, , Tags,
Големина

, , ,

Состав

40% Памук, 30% Полиестер, 30% Акрил