Тренд

Лепоард Ниски Кондури со розав ѓон – кожа

  • стандарден калап
  • внатрешност: вистинска кожа
  • надворешност: вистинска превртена кожа (велур)
  • 4 см висина на ѓон
  • лесен ѓон

2,600 ден со ддв

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
Исчисти
Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-shoes-007 Category
Големина Обувки

, , , ,