Портокалови сандали со циркони

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40447 Categories,

 

36-1

37-1

Портокалови сандали со циркони

внатрешност: вистинска кожа

надворешен: сатенски материјал

Висина на потпетица 8 см

ЦЕНА 2400 денари
Големина

,