50%

Розави сандали 

1,100 ден 2,200 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДw-s-40449 Categories,

 

36-2

37-2

39-1

Розави сандали

ВНАТРЕШЕН: ВИСТИНСКА КОЖА

НАДВОРЕШЕН: ФАУКС КОЖА

ВИСИНА НА ПЕТА 8 цм

Цена 2200 денари

Големина

, ,