Сако Бјанка (мастило)

2,290 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51280 Categories, Tag

Нарачај и панталони Панталони Бјанка (мастило)

 

Состав

65% Памук, 5% Еластан, 30% Полиестер

Големина

, , , , , , ,

Вие исто така би сакале…