Сако Бјанка (мастило)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist

Нарачај и панталони Панталони Бјанка (мастило)

 

Состав

65% Памук, 5% Еластан, 30% Полиестер

Големина

, , , , , , ,