Сако црно

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1351 Categories, , Tags,
Големина

, , ,

Состав

70% Полиестер, 20% Вискоза, 10% Еластан