Сако Изабела

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51292 Categories, Tags,
Состав

65% Памук, 5% Еластан, 30% Полиестер

Големина

, , ,