Сако карирано

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1480 Categories, , Tag
Големина

, ,

Состав

40% Памук, 30% Акрил, 30% Полиестер