50%

Сако кожено

1,495 ден 2,990 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1542 Categories, Tags,
Големина

, , ,

Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан