Сако Лиона (бело)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51078 Categories, Tag
Состав

93% Полиестер, 7% Вискоза

Големина

, , ,