40%

Сако Мина

1,194 ден 1,990 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51042 Categories, Tags,
Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан

Големина

, , ,