Сако сино

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1478 Categories, , Tag
Големина

, ,

Состав

50% Акрил, 30% Полиестер, 20% Памук