50%

Сако со реси

1,345 ден 2,690 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1534 Categories, Tags,
Големина

, , ,

Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан

Боја

,