40%

Сако Ванеса

1,254 ден 2,090 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД51041 Categories, Tags,
Состав

80% Вискоза, 15% Полиестер, 5% Еластан

Големина

, , ,