Сако во боја

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД1497 Categories, , Tags,
Големина

, ,

Боја

, ,

Состав

70% Акрил, 30% Полиестер