Сандали црни

Висина на штикла: 8цм

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОД50448 Categories, Tag
Големина Обувки

, , , , ,

Боја

Состав

Вештачка кожа, Гума