Сет шпикозни

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-w-20089 Categories, , ,
Боја

,

Големина

,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм