Шпикозни (mom+dad)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-ss-00267 Category
Големина

,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм