50%

Шпикозни

220 ден 440 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-w-20088 Categories, , ,
Боја

,

Големина

, , ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм