50%

Шпикозни

480 ден 960 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-w-20466 Category Tag
Големина

, , ,

Боја

,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм