50%

Шпикозни

585 ден 1,170 ден

Додади во омилени Adding to wishlist Added to wishlist
КОДk-w-20497 Categories, Tag
Боја

,

Големина

, ,

БројВозрастиВисина
0 Месеци50-56цм
0-3 Месеци56-62цм